HaberlerGündemAdıyaman'da şiddetli rüzgâr hayatı olumsuz etkiliyor

Adıyaman'da şiddetli rüzgâr hayatı olumsuz etkiliyor

​Adıyaman merkez ve ilçelerinde saatte 26 kilometre hızla esen rüzgâr hayatı olumsuz etkiliyor.

Adıyaman'da şiddetli rüzgâr hayatı olumsuz etkiliyor

Dün gece saatlerinden bu yana devam eden şiddetli rüzgâr Adıyaman il merkezin ve ilçelerde hayatın olumsuz etkilenmesine neden oldu.

Şehir merkezinde birçok evin çatısı uçarken elektrik telleri, kimi evlerin bahçe duvarları yıkılırken Tut ilçesinde devrilen minare evin üzerine düştü.

Kahta'da elektrik telleri koparken Adıyaman Yeşilyurt Mahallesi'nde yer alan Özel Hareket Şube Müdürlüğü'nün çatısının şiddetli rüzgâr sonucu uçması sonucu çatının altında kalan M.Ş hayatını kaybetti. Ağaçların kırılasına minarelerin devrilmesine, bahçe duvarlarının yıkılmasına neden olan rüzgârın gün boyu devam edeceği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER