HaberlerGündemAdıyaman'da ruhsatsız silah ve av tüfeği ele geçirildi

Adıyaman'da ruhsatsız silah ve av tüfeği ele geçirildi

​Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ve Asayiş Şube Müdürlüğü Huzur Timleri ve Sivil Ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde çeşitli ve av tüfeği ele geçirildi.

Adıyaman'da ruhsatsız silah ve av tüfeği ele geçirildi

Valilikten yapılan açıklamada "Şube Müdürlüğümüzce kaçakçılık fiillerinin önlenmesi ve tespit edilmesine yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında; il merkezimizde bulunan ikamet adresine yönelik yapılan aramalarda; 2 adet 7.65 ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız av tüfeği, 4 adet şarjör, 6 adet MKE marka tabanca fişeği ele geçirilmiştir." denildi.

"Alitaşı ve Altınşehir Mahallelerinde yapılan çalışmalar neticesinde "1 adet marka kurusıkı tabanca, 1 kurusıkı tabanca ve 4 adet kurusıkı fişeği ele geçirilmiş, şahsın; Görevli Memura Mukavemet suçundan 5 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu tespit edilmiştir." ifadeler kullanıldı.

Yapılan operasyonlar neticesinde "R.B. isimli şahıstan, M.E.A. isimli şahıstan, Şüpheli A.İ isimli şahıslar hakkında adli işlemler başlatılmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER