HaberlerGündemAdıyaman'da ruhsatsız silah ele geçirildi

Adıyaman'da ruhsatsız silah ele geçirildi

​Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından yol kontrolleri esnasında bir şahsın aracında yapılan aramada ruhsatsız silah ve av tüfeği ele geçirildi.

Adıyaman'da ruhsatsız silah ele geçirildi

Valilikten yapılan açıklamada "Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı Kahta İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 21 Mart 2021 günü icra edilen önleyici kolluk devriye faaliyeti esnasında M.K. isimli şahsın şüpheli hareketlerde bulunması üzerine şahsın üzerinde ve aracında yapılan kontroller neticesinde; 1 adet kuru sıkıdan çevrilme namlusu açılmış tabanca, 1 adet şarjör, 3 adet fişek ve 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir. Şüpheli hakkında adli işlemler adli makamlar kontrolünde devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER