HaberlerGündemAdıyaman'da mezarlık temizliği yapıldı

Adıyaman'da mezarlık temizliği yapıldı

​Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından şehir merkezindeki mezarlıklarda bakım ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Adıyaman'da mezarlık temizliği yapıldı

Salgın nedeniyle kısıtlı bir şekilde yapılan kabir ziyaretlerinin daha ferah bir ortamda gerçekleştirilmesi içim Temizlik İşleri Müdürü Mahmut Yıldırım tarafından başlatılan çalışmada mezarlıklardaki atıklar tek tek toplandı.

Adıyaman merkezde bulunan mezarlıklarda genel bakım ve temizlik çalışması gerçekleştiren Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşların kabir ziyaretlerini daha rahat ve güzel bir ortamda yapmalarını sağlamak için gerekli çalışmaları yaptı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, toplum olarak büyük önem verilen kabir ziyaretlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için şehir merkezindeki tüm mezarlıklarda bakım ve temizlik çalışması yürütüldüğünü dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER