HaberlerGündemAdıyaman'da mezarlık temizliği yapıldı

Adıyaman'da mezarlık temizliği yapıldı

​Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından şehir merkezindeki mezarlıklarda bakım ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Adıyaman'da mezarlık temizliği yapıldı

Salgın nedeniyle kısıtlı bir şekilde yapılan kabir ziyaretlerinin daha ferah bir ortamda gerçekleştirilmesi içim Temizlik İşleri Müdürü Mahmut Yıldırım tarafından başlatılan çalışmada mezarlıklardaki atıklar tek tek toplandı.

Adıyaman merkezde bulunan mezarlıklarda genel bakım ve temizlik çalışması gerçekleştiren Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşların kabir ziyaretlerini daha rahat ve güzel bir ortamda yapmalarını sağlamak için gerekli çalışmaları yaptı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, toplum olarak büyük önem verilen kabir ziyaretlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi için şehir merkezindeki tüm mezarlıklarda bakım ve temizlik çalışması yürütüldüğünü dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER