HaberlerGündemAdıyaman'da matadorlar denetlendi

Adıyaman'da matadorlar denetlendi

​Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir merkezindeki somun ekmeği yapan fırınları denetledi.

Adıyaman'da matadorlar denetlendi

Gece denetim yapan ekipler, hijyen ve gramaj kontrolü, işyerlerinin temizlik kurallarına uyup uymadıkları konusunda denetim gerçekleştirdi. Kurallara uygun olmayan iş yerlerine uyarılarda bulundu.

Vatandaşın sağlığı için rutin denetimlerin devam edeceğini ifade eden zabıta müdürlüğü yetkilileri, "Adıyaman Belediyesi olarak çok önemsediğimiz halk sağlığı için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Zabıta Müdürlüğünde görevli ekiplerimiz son olarak ilimizde faaliyet gösteren matador fırınlarda hijyen, gramaj ve temizlik denetimi yaptı ve kurullara uymayan fırınlara gerekli uyarılarda bulundu. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecektir." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER