HaberlerGündemAdıyaman'da matadorlar denetlendi

Adıyaman'da matadorlar denetlendi

​Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir merkezindeki somun ekmeği yapan fırınları denetledi.

Adıyaman'da matadorlar denetlendi

Gece denetim yapan ekipler, hijyen ve gramaj kontrolü, işyerlerinin temizlik kurallarına uyup uymadıkları konusunda denetim gerçekleştirdi. Kurallara uygun olmayan iş yerlerine uyarılarda bulundu.

Vatandaşın sağlığı için rutin denetimlerin devam edeceğini ifade eden zabıta müdürlüğü yetkilileri, "Adıyaman Belediyesi olarak çok önemsediğimiz halk sağlığı için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Zabıta Müdürlüğünde görevli ekiplerimiz son olarak ilimizde faaliyet gösteren matador fırınlarda hijyen, gramaj ve temizlik denetimi yaptı ve kurullara uymayan fırınlara gerekli uyarılarda bulundu. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecektir." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Yunanistan düzensiz göçmenleri ölüme terk ediyorYunanistan düzensiz göçmenleri ölüme terk ediyorİstanbul'da sol fraksiyonlu yapılara yönelik operasyonda bir kişi tutuklandıİstanbul'da sol fraksiyonlu yapılara yönelik operasyonda bir kişi tutuklandıBorcunu ödemek isteyenler sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacakBorcunu ödemek isteyenler sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacakBatman’da 2 Mart’ta yeni uygulama başlıyorBatman’da 2 Mart’ta yeni uygulama başlıyorProf. Dr. Necmettin Erbakan rahmet ve minnetle anılıyorProf. Dr. Necmettin Erbakan rahmet ve minnetle anılıyor
SIRADAKİ HABER