HaberlerGündemAdıyaman'da "Mahalle Bahçesi" çalışması devam ediyor

Adıyaman'da "Mahalle Bahçesi" çalışması devam ediyor

​"Daha Yeşil Bir Adıyaman" projesi kapsamında sayıları her geçen gün arttırılan "Mahalle Bahçeleri" kapsamında Yeni Mahalle'de daha yeşil bir alana kavuşturulacak.

Adıyaman'da "Mahalle Bahçesi" çalışması devam ediyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, projenin bir parçası olan "Mahalle Bahçeleri" çalışmaları kapsamında Adıyaman merkezde yer alan 33 mahalleyi daah yeşil görünüme kavuşturma için çalışmalarına devam ediyor.

Cumhuriyet, Sümerevler ve Alitaşı Mahallelerinde bulunan deprem toplanma alanlarına ağaçlar dikerek oluşturulan "Mahalle Bahçesi" projesinin sonuncusu Yeni Mahalle'de yapıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER