HaberlerGündem​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor

​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor

​Daha yeşil bir Adıyaman için yoğun çalışma başlatan Adıyaman Belediyesi, Cumhuriyet ve Sümerevler mahallelerinde başlattığı "Mahalle Bahçeleri" projesini şimdide Alitaşı Mahallesi'nde hayata geçirdi.

​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor

"Daha Yeşil Adıyaman" için çalışma başlatan Park ve Bahçeler Müdürlüğü, proje kapsamında başlattığı "Mahalle Bahçeleri" sayısını arttırdı.

Alitaşı Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcıları Şerif Ayaz ile Ramazan Oruç, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ağaçlandırma çalışmalarının tamamlanması ile mahalleye güzel bir bahçe kazandırılacağını söyleyen yetkililer, projeyi diğer mahallelerde de sürdüreceklerini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER