HaberlerGündemAdıyaman'da kumar oynayan şahıslar hakkında idari işlem yapıldı

Adıyaman'da kumar oynayan şahıslar hakkında idari işlem yapıldı

​Adıyaman'ın Besni ilçesinde kumar oynayan 9 kişi hakkında kumar oynamaktan ve fiziksel mesafeyi korumama gerekçesiyle idari işlem başlatıldı.

Adıyaman'da kumar oynayan şahıslar hakkında idari işlem yapıldı

Adıyaman Valiliği tarafından yapılan açıklamada "Besni İlçe Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş birimlerinin çalışmalarıyla elde edilen bilgiler ve yapılan değerlendirme neticesinde kumar oynatıldığı ve yer sağlandığı bilgisi elde edilen bir adrese yapılan operasyonda; ikamet içerisinde toplam 9 kişinin olduğu ve 4 kişinin masa etrafında poker oynadığı, masa üzerinde toplamda 200 TL, 70 adet okey taşı, 32 adet poker kağıdı ve 10 adet pul tespit edilmiştir. İkamet sahibi olan Y.K. isimli şahsa kumar oynatmak için yer ve imkân sağlamadan işlem başlatılmış, 4 kişiye kumar oynamaktan idari para cezası kesilmiş, ayrıca ikamet içerisinde bulunan 9 kişiye sosyal mesafe kuralına uymamaktan idari işlem yapılmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER