HaberlerGündemAdıyaman'da kısıtlama günlerinde yol çizgileri çizildi

Adıyaman'da kısıtlama günlerinde yol çizgileri çizildi

​​Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler arasında yer alan hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasının ardından, Adıyaman'da sessizlik hakim olurken boş kalan caddelerde trafik çizgileri çizildi.

Adıyaman'da kısıtlama günlerinde yol çizgileri çizildi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan vaka artışları, beraberinde yeni tedbirlerin alınmasına neden olurken alınan tedbirlerin uygulanması için de çeşitli kısıtlamalar getirilmeye devam ediyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çeviren yetkililer caddelerde silikleşen yol çizgileri ve yaya geçit çizgilerini yeniden çizdirdi.

Cuma günü saat 21.00'de Türkiye'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması pazartesi sabah saat 05.00'e kadar devam edecek.  

Hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasının ardından, Adıyaman'da da sessizlik hâkim oldu. Kimsenin olmadığı cadde ve sokaklara dökülen ağaç yaprakları çevreye farklı bir güzellik kattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER