HaberlerGündemAdıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

Adıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

​Covid-19'un etki ve yayılma alanı ve hızını yavaşlatabilme adına hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte Adıyaman'da denetimler yapıldı.

Adıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından cadde ve sokaklarda araç sürücülerine ve araç içerisindeki vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen denetimlerde kurallara daha sıkı uyulması yönünde uyarılar yapıldı.

Emniyetten yapılan açıklamada "Covid-19 virüsünün etkilerini ve yayılımını en aza indirmek amacıyla ekiplerimiz, sokağa çıkma yasağının uygulandığı gün ve saatlerde denetimlerine devam ediyor. Maske, mesafe, hijyen, sokağa çıkma yasağı kurallarına uyulması konularında vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz." denildi. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER