HaberlerGündemAdıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

Adıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

​Covid-19'un etki ve yayılma alanı ve hızını yavaşlatabilme adına hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte Adıyaman'da denetimler yapıldı.

Adıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından cadde ve sokaklarda araç sürücülerine ve araç içerisindeki vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen denetimlerde kurallara daha sıkı uyulması yönünde uyarılar yapıldı.

Emniyetten yapılan açıklamada "Covid-19 virüsünün etkilerini ve yayılımını en aza indirmek amacıyla ekiplerimiz, sokağa çıkma yasağının uygulandığı gün ve saatlerde denetimlerine devam ediyor. Maske, mesafe, hijyen, sokağa çıkma yasağı kurallarına uyulması konularında vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz." denildi. 

İLGİLİ HABERLER

Eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 10 gözaltıEş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 10 gözaltıCoronavirus Bilim Kurulu bugün toplanıyorCoronavirus Bilim Kurulu bugün toplanıyorOlumsuz hava koşulları nedeni ile İDO ve BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiOlumsuz hava koşulları nedeni ile İDO ve BUDO'nun bazı seferleri iptal edildiAdana İl Müftüsü Çınar: Musibetler ahirete hazırlık için imtihan vesileleridirAdana İl Müftüsü Çınar: Musibetler ahirete hazırlık için imtihan vesileleridirAdana'da aranan 235 kişi yakalandıAdana'da aranan 235 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER