HaberlerGündemAdıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

Adıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

​Covid-19'un etki ve yayılma alanı ve hızını yavaşlatabilme adına hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte Adıyaman'da denetimler yapıldı.

Adıyaman'da kısıtlama günlerinde Covid-19 denetimi yapıldı

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından cadde ve sokaklarda araç sürücülerine ve araç içerisindeki vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen denetimlerde kurallara daha sıkı uyulması yönünde uyarılar yapıldı.

Emniyetten yapılan açıklamada "Covid-19 virüsünün etkilerini ve yayılımını en aza indirmek amacıyla ekiplerimiz, sokağa çıkma yasağının uygulandığı gün ve saatlerde denetimlerine devam ediyor. Maske, mesafe, hijyen, sokağa çıkma yasağı kurallarına uyulması konularında vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz." denildi. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER