HaberlerGündemAdıyaman'da kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Adıyaman'da kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Adıyaman'da kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında görüşmeler yapan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç kentsel dönüşümde istedikleri hedeflere en kısa sürede ulaşacaklarını belitti.

Adıyaman'da kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor

Mara ve Musalla Mahallelerinde sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Şube Müdürü Abdullah Aplak ve firma yetkilileri, Kılınç’ı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Mara ve Musalla Mahallelerindeki 8,5 hektarlık alanda sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Şube Müdürü Abdullah Aplak ile çalışmaları yürüten GEDAŞ A.Ş. yetkilileriyle yaptığı görüşme hakkında bilgi veren Kılınç "Mara ve Musalla Mahallelerimizde yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı Şube Müdürü Abdullah Aplak ile çalışmaları yürüten GEDAŞ A.Ş. firması yetkilileriyle son durumu görüştük. İnşallah kentsel dönüşümde istediğimiz hedeflere en kısa sürede ulaşacağız." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Abdestiyle ilgili şüpheye düşen kişinin durumuAbdestiyle ilgili şüpheye düşen kişinin durumuMSB'den Gökçeada ilçesi açıklarında batan tekneye ilişkin açıklamaMSB'den Gökçeada ilçesi açıklarında batan tekneye ilişkin açıklamaMuğla açıklarında 12 düzensiz göçmen kurtarıldıMuğla açıklarında 12 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir'de FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 36 tutuklamaİzmir'de FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 36 tutuklamaProf. Dr. Erdem: 28 Şubat süreci denilince akıllara ikna odaları gelirProf. Dr. Erdem: 28 Şubat süreci denilince akıllara ikna odaları gelir
SIRADAKİ HABER