HaberlerGündemAdıyaman'da karbonmonoksit zehirlenmesinden 2 kardeş hayatını kaybetti

Adıyaman'da karbonmonoksit zehirlenmesinden 2 kardeş hayatını kaybetti

​Adıyaman'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 10 ve 16 yaşlarındaki 2 kardeş hayatını kaybetti.

Adıyaman'da karbonmonoksit zehirlenmesinden 2 kardeş hayatını kaybetti

Adıyaman Kayalık Mahallesi'nde ikamet eden 5 kişilik aile, dün gece saatlerinde sobadan sızan karbonmonoksit gazına maruz kaldı.

Edinilen bilgilere göre, sobadan sızan karbonmonoksit gazı nedeniyle zehirlenen Dilay Yıldırım (16) ve Muttalib Yıldırım (10) hayatını kaybederken, gazdan etkilenen anne ve diğer çocuk ise hastanede tedavi altına alındı. Ayrı odada yattığı için gazdan etkilenmeyen babanın durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Öğle saatlerinde evlerinden tabutla çıkarılan kardeşler yakınlarının gözyaşları arasında cenaze aracına bindirilerek morga kaldırıldı.

İLGİLİ HABERLER

​ 28 Şubat’ın mağduriyetleri giderilsin​ 28 Şubat’ın mağduriyetleri giderilsinProf. Dr. Tuncel: 28 Şubat'ın gelecek kuşaklara aktarılması için sanatsal çalışmalar yapılProf. Dr. Tuncel: 28 Şubat'ın gelecek kuşaklara aktarılması için sanatsal çalışmalar yapılŞanlıurfa'da sondaj kuyusuna düşen yavru köpek itfaiye tarafından kurtarıldıŞanlıurfa'da sondaj kuyusuna düşen yavru köpek itfaiye tarafından kurtarıldıTakla atan otomobilde yanarak öldüTakla atan otomobilde yanarak öldüMardin Valiliğinden “normalleşme” açıklamasıMardin Valiliğinden “normalleşme” açıklaması
SIRADAKİ HABER