HaberlerGündemAdıyaman'da kaldırım işgalleri denetimi yapıldı

Adıyaman'da kaldırım işgalleri denetimi yapıldı

​Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezi ve ara caddelerde bulunup iş yeri malzemesini sergilemek için kaldırımları kullanan esnafa yönelik uyarlarda bulundu.

Adıyaman'da kaldırım işgalleri denetimi yapıldı

Zabıta müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgalleri konusunda, şehir genelinde sürdürdüğü denetimlerde dışarıda bulunan eşyaların içeri alınması için iş yeri sahiplerine gerekli uyarılarda bulundu.

Konu hakkında ilgi veren yetkililer, kaldırımları işgal eden esnafları önce sözlü olarak uyardıklarını, çözüm bulunamaması durumunda yazılı bir ihbarname göndererek Kabahatler Kanunu'nun ilgili maddesi uyarınca cezai işlem uygulayacaklarını dile getirdi.

Zabıta amiri yaptığı açıklamada "Şehir merkezindeki birçok noktada kaldırım işgali konusunda şikayetler alıyoruz. Bu şikayetleri değerlendiren ekiplerimiz tarafından yapılan denetimlerde işgale sebep olan esnaflarımız uyarılıyor." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER