HaberlerGündemAdıyaman'da kaldırım işgalleri denetimi yapıldı

Adıyaman'da kaldırım işgalleri denetimi yapıldı

​Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezi ve ara caddelerde bulunup iş yeri malzemesini sergilemek için kaldırımları kullanan esnafa yönelik uyarlarda bulundu.

Adıyaman'da kaldırım işgalleri denetimi yapıldı

Zabıta müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgalleri konusunda, şehir genelinde sürdürdüğü denetimlerde dışarıda bulunan eşyaların içeri alınması için iş yeri sahiplerine gerekli uyarılarda bulundu.

Konu hakkında ilgi veren yetkililer, kaldırımları işgal eden esnafları önce sözlü olarak uyardıklarını, çözüm bulunamaması durumunda yazılı bir ihbarname göndererek Kabahatler Kanunu'nun ilgili maddesi uyarınca cezai işlem uygulayacaklarını dile getirdi.

Zabıta amiri yaptığı açıklamada "Şehir merkezindeki birçok noktada kaldırım işgali konusunda şikayetler alıyoruz. Bu şikayetleri değerlendiren ekiplerimiz tarafından yapılan denetimlerde işgale sebep olan esnaflarımız uyarılıyor." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER