HaberlerGündemAdıyaman'da kaçak yazı yapan şahıslar suçüstü yakalandı

Adıyaman'da kaçak yazı yapan şahıslar suçüstü yakalandı

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından Besni ilesi Atmalı köyünde kaçak kazı yapan şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

Adıyaman'da kaçak yazı yapan şahıslar suçüstü yakalandı

Valilik tarafından yapılan "Adıyaman İl Jandarma Komutanlığınca bir haberin değerlendirilmesi ile yapılan titiz çalışma sonucunda 02 Nisan 2021 günü sıralarında Adıyaman Besni Atmalı köyünde izinsiz kazı yapan A.O, E.T, A.K ve C.T kazı yaptıkları alanda suç üstü yakalandı. Kazı alanında yapılan aramada, 1 adet jeneratör, 1 adet hilti, 1 adet pense, 1 adet teneke, 1 adet kova, 1 çift demir çubuk, 3 adet kürek, 2 adet kazma, 1 adet keser, 1 adet manivela ele geçirildi. Şüpheliler ile ilgili adli işlemler yetkili makamlar kontrolünde devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER