HaberlerGündemAdıyaman'da kaçak cep telefonu ve makaron ele geçirildi

Adıyaman'da kaçak cep telefonu ve makaron ele geçirildi

​Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü tarafından kaçakçılığa yönelik yapılan çalışmalar neticesinde cep telefonu ve makaron ele geçirildi.

Adıyaman'da kaçak cep telefonu ve makaron ele geçirildi

Adıyaman Valiliği tarafından yapılan açıklamada "KOM Şube Müdürlüğümüzce kaçakçılık fiillerinin önlenmesi ve tespit edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; şüpheli bir araçtan ve bir işyerinden 23 adet kaçak cep telefonu ile başka bir işyerinden 100 bin adet bandrolsüz makaron ele geçirilmiştir. Şüpheli şahıslar göz altına alınmış ve haklarında adli işlem başlatılmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

CHP'li Sancar partisinden istifa ettiCHP'li Sancar partisinden istifa ettiMESOB Başkanı Keskin: "Market zincirleri küçük esnafı bitirme noktasına getirmiş"MESOB Başkanı Keskin: "Market zincirleri küçük esnafı bitirme noktasına getirmiş"Altun'dan CHP'ye "başörtüsü" hatırlatması: Yıllarca inanç özgürlüğünü kısıtladınızAltun'dan CHP'ye "başörtüsü" hatırlatması: Yıllarca inanç özgürlüğünü kısıtladınızGrevin odağındaki Maltepe BelediyesiGrevin odağındaki Maltepe BelediyesiKültür ve Turizm Bakanlığı: 412 eser Türkiye'ye getirildiKültür ve Turizm Bakanlığı: 412 eser Türkiye'ye getirildi
SIRADAKİ HABER