HaberlerGündemAdıyaman'da kaçak cep telefonu ele geçirildi

Adıyaman'da kaçak cep telefonu ele geçirildi

Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan yol kontrolleri esnasında bir vatandaş ülke kaçak yollarla getirilen cep telefonlarına el konuldu.

Adıyaman'da kaçak cep telefonu ele geçirildi

Valilikten yapılana açıklamada "Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan çalışma, titiz planlama ve sıkı takip neticesinde; Adıyaman, Şanlıurfa karayolu üzerinde icra edilen yol kontrol faaliyeti esnasında durdurulan bir araç içerisinde yapılan kontrollerde M.B isimli şahısta yurda kaçak yollarla sokulan 5 adet cep telefonu ve 30 adet şarj aleti ele geçirilmiştir. Şüpheli ile ilgili adli işlemler yetkili makamlar kontrolünde devam etmektedir." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER