HaberlerGündemAdıyaman'da "Huzur Uygulaması" kapsamında binlerce şahıs kontrol edildi

Adıyaman'da "Huzur Uygulaması" kapsamında binlerce şahıs kontrol edildi

​Covid-19 salgının yayılmasını önleme amacıyla alınan tedbirlere uyulmasını sağlamak amacıyla yapılan araç ve şahıs kontrolleri devam ediyor.

Adıyaman'da "Huzur Uygulaması" kapsamında binlerce şahıs kontrol edildi

Bu kapsamda yapılan denetimler hakkında bilgi veren Adıyaman Valiliği "Covid-19 salgınından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak, salgının yayılmasını engellemek ve genel asayiş̧ ile kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla 30.12.2020 günü̈ ilimizde yapılan uygulamada, 2 bin 515 şahıs ve 947 araç̧ kontrol edilmiştir. Kontroller sonucunda; 6 şahsın çeşitli suçlardan aranması olduğu tespit edilmiş, 49 araca trafik yönünden idari para cezası uygulanmıştır." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER