HaberlerGündemAdıyaman'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi

Adıyaman'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi

​Adıyaman KOM Şube Müdürlüğü tarafından kaçakçılık fiillerinin önlenmesi ve tespit edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında onlarca cep telefonu ele geçirildi.

Adıyaman'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi

Valilikten yapılan açıklamada "KOM Şube Müdürlüğümüzce kaçakçılık fiillerinin önlenmesi ve tespit edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Adıyaman merkez, Besni ve Şanlıurfa’da kaçak cep telefonu ticareti yaptığı tespit edilen, S.S, E.Y, A.B, A.Y, E.A, B.A, A.Ç ve İ.H.H İsimli şahıslara yönelik farklı tarihlerde yapılan 15 ara yakalamada 68 adet kaçak cep telefonu ele geçirilmiştir.  Şüpheli şahıslara ait 7 ikamet ile cep telefonu üzerine faaliyet gösteren 6 iş yerinde 18 Şubat 2021 Perşembe günü Adıyaman ve Şanlıurfa’da eş zamanlı yapılan operasyon neticesinde B.A. isimli şahıs hariç 7 şüpheli şahıs yakalanmıştır. Şüphelilerin ikamet ve iş yeri adresinde yapılan aramada 8 adet kaçak cep telefonu ve 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirilmiştir. Şüpheliler hakkında yasal işlem başlatılmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER