HaberlerGündemAdıyaman'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi

Adıyaman'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi

​Adıyaman KOM Şube Müdürlüğü tarafından kaçakçılık fiillerinin önlenmesi ve tespit edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında onlarca cep telefonu ele geçirildi.

Adıyaman'da gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi

Valilikten yapılan açıklamada "KOM Şube Müdürlüğümüzce kaçakçılık fiillerinin önlenmesi ve tespit edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Adıyaman merkez, Besni ve Şanlıurfa’da kaçak cep telefonu ticareti yaptığı tespit edilen, S.S, E.Y, A.B, A.Y, E.A, B.A, A.Ç ve İ.H.H İsimli şahıslara yönelik farklı tarihlerde yapılan 15 ara yakalamada 68 adet kaçak cep telefonu ele geçirilmiştir.  Şüpheli şahıslara ait 7 ikamet ile cep telefonu üzerine faaliyet gösteren 6 iş yerinde 18 Şubat 2021 Perşembe günü Adıyaman ve Şanlıurfa’da eş zamanlı yapılan operasyon neticesinde B.A. isimli şahıs hariç 7 şüpheli şahıs yakalanmıştır. Şüphelilerin ikamet ve iş yeri adresinde yapılan aramada 8 adet kaçak cep telefonu ve 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirilmiştir. Şüpheliler hakkında yasal işlem başlatılmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER