HaberlerGündemAdıyaman'da camiler dezenfekte edilmeye devam ediyor

Adıyaman'da camiler dezenfekte edilmeye devam ediyor

​Adıyaman Belediyesi Coronavirus nedeniyle şehir merkezinde belli aralıklarla gerçekleştirdiği dezenfekte çalışmasına camilerde de devam etti.

Adıyaman'da camiler dezenfekte edilmeye devam ediyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan milyonlarca vaka yüzbinlerce kişinin ölüne neden olan Covid-19'un etki alanını minimuma indirmek için dezenfekte çalışmaları, sosyal hayatın her alanında devam ediyor.

Salgının görülmeye başladığı günden sonra toplu taşıma araçları, duraklar, otogar, taziye evleri ve diğer kalabalık ortamlar başta olmak üzere risk teşkil eden her alanda gerçekleştirilen çalışmaları bu kez camilerde yaptıklarını söyleyen yetkililer, bulaşıcı hastalıklara karşı tüm kuralların yerine getirildiğini dile getirdi.

Salgınla ilgili bilgi veren yetkililer "Adıyaman Belediyesi halkımızın sağlığı için alınması gereken tüm önlemleri alıyoruz. Salgın sürecinin başından bu yana toplu taşıma araçları, duraklar, otogar, taziye evleri, ibadethaneler, risk teşkil edecek toplu yaşam alanları dezenfekte edildi, edilmeye de devam ediyor. Halkımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Elektronik Kelepçe Uygulaması 81 ilde aktif hale getirildiElektronik Kelepçe Uygulaması 81 ilde aktif hale getirildi5 ilde sağanak yağış bekleniyor5 ilde sağanak yağış bekleniyorBüro Memur-Sen'den zabıt kâtiplerini küçümseyen öğretim görevlisine tepkiBüro Memur-Sen'den zabıt kâtiplerini küçümseyen öğretim görevlisine tepkiDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası: 6 yaralıDiyanet Sen Van Şube Başkanı Arvas: Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidirDiyanet Sen Van Şube Başkanı Arvas: Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidir
SIRADAKİ HABER