HaberlerGündemAdıyaman'da çalınan 2 büyükbaş bulunarak sahiplerine teslim edildi

Adıyaman'da çalınan 2 büyükbaş bulunarak sahiplerine teslim edildi

Adıyaman Kahta ilçesinde meydana gelen iki ayrı hırsızlık sonrası çalınan büyükbaş hayvanlar jandarma tarafından bulunarak sahiplerine teslim edildi.

Adıyaman'da çalınan 2 büyükbaş bulunarak sahiplerine teslim edildi

Valilik tarafından yapılan açıklamada "Adıyaman Kahta ilçesi Akkuş köyünde 28 Ocak 2021 ve 03 Şubat 2021 tarihlerinde 2 adet büyükbaş hayvanın çalınması olayı ile ilgili olarak Kahta İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) tarafından  başlatılan takip ve çalışma sonucunda, hırsızlık olayını işlediği tespit edilen  D.S. , M.N.S. , D.S. , Ö.F. , A.T. ve R.Y. isimli şahısların çaldıkları hayvanları Ş.A. isimli şahsa sattıkları, sattıkları şahsın ahırında yapılan kontrolde hayvanların ahırda olduğu tespit edilmiştir. Çalınan hayvanlar sahiplerine teslim edilmiştir. Şüpheliler ile ilgili adli işlemler yetkili makamlar kontrolünde devam etmektedir." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Kilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldüKilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldüEBA adı kullanılarak dolandırıcılık uyarısıEBA adı kullanılarak dolandırıcılık uyarısıTürkiye Karasularına itilen 105 düzensiz göçmen kurtarıldıTürkiye Karasularına itilen 105 düzensiz göçmen kurtarıldıİçişleri Bakanlığından 81 ile "haftalık tematik denetim" genelgesiİçişleri Bakanlığından 81 ile "haftalık tematik denetim" genelgesiVali Yerlikaya: Şehrimizin mavi kategoriye ulaştırmak için hep birlikte çalışıyoruz Vali Yerlikaya: Şehrimizin mavi kategoriye ulaştırmak için hep birlikte çalışıyoruz
SIRADAKİ HABER