HaberlerGündemAdıyaman'da bazı iş yerlerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi

Adıyaman'da bazı iş yerlerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi

​Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar neticesinde bazı iş yerlerin uyuşturucu madde ele geçirildi.

Adıyaman'da bazı iş yerlerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi

Valilikten yapılan açıklamada "Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce yapılan çalışmalar kapsamında bir işyerinde uyuşturucu satıldığına dair bilgi alınması üzerine işyerinden çıkan M.K isimli şahıstan 0,15 gr metanfetamin, M.Y isimli şahıstan uyuşturucu madde içiminde kullanılan ampul aparat ve aparat içinde metanfetamin bulaşmış kırıntılar ele geçirilmiştir." denildi.

Açıklamanın devamında "İ.G isimli şahsın işyerinde yapılan aramada 0,90 gr metanfetamin maddesi ve uyuşturucu tartımında kullanılan hassas terazi ele geçirilmiş ve uyuşturucu madde ticareti suçundan gözaltına alınmıştır. İşyerinde bulunan diğer şahıslar S.T isimli şahıstan 1,60 gr metanfetamin maddesi, M.S.G isimli şahısta herhangi bir suç unsuruna rastlanmamıştır. Şahsa Sokağa çıkma, mesafe ve maske takmamaktan 4350 TL idari para cezası yazılmıştır. 4 Şahsa uyuşturucu madde kullanma ve bulundurmak suçundan gerekli yasal işlemler başlatılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER