HaberlerGündemAdıyaman'da ayakkabıya saklanmış uyuşturucu ele geçirildi

Adıyaman'da ayakkabıya saklanmış uyuşturucu ele geçirildi

​Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar neticesinde bir şahsın ayakkabısına sakladığı uyuşturucu madde ele geçirildi.

Adıyaman'da ayakkabıya saklanmış uyuşturucu ele geçirildi

Emniyet tarafından yapılan açıklamada "Narkotik Şube Müdürlüğümüz koordinesinde Kahta Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizin yaptığı çalışmalar sonucunda, Diyarbakır yolu uygulama noktası üzerinde durumundan şüphelenerek durdurulan bir araçta bulunan İ.H.D. isimli şahsın ayakkabısının alt tabanında alüminyum folyo içerisinde 2 parça halinde daralı ağırlıkları 41,17 gram gelen esrarele geçirilmiştir. Şüpheli şahıs hakkında adli işlem başlatılmıştır." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER