HaberlerGündemAdıyaman'da ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor

Adıyaman'da ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin kavşaklarında gerçekleştirilen ağaçlandırma çalışmalarını yerinde inceledi.

Adıyaman'da ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor

Belediye tarafından yoğun bir şekilde sürdürülen ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Abuzer Gaffari Ziyareti kavşağında fidan dikim işlemini gerçekleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman'ı eski yeşil haline yeniden kavuşturmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Yapılacak çalışmalar sonunda kısa süre içerisinde Adıyaman’ın daha yeşil, güzel ve yaşanabilir bir hale geleceğini de sözlerine ekleyen Başkan Kılınç "Ekiplerimiz bunun için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER