HaberlerGündemAdıyaman'da ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor

Adıyaman'da ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin kavşaklarında gerçekleştirilen ağaçlandırma çalışmalarını yerinde inceledi.

Adıyaman'da ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor

Belediye tarafından yoğun bir şekilde sürdürülen ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Abuzer Gaffari Ziyareti kavşağında fidan dikim işlemini gerçekleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman'ı eski yeşil haline yeniden kavuşturmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Yapılacak çalışmalar sonunda kısa süre içerisinde Adıyaman’ın daha yeşil, güzel ve yaşanabilir bir hale geleceğini de sözlerine ekleyen Başkan Kılınç "Ekiplerimiz bunun için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

100 bin nüfusa düşen haftalık vaka sayısı açıklandı100 bin nüfusa düşen haftalık vaka sayısı açıklandıİçişleri Bakanlığından "Risk Gruplarına Göre Alınacak Tedbirler" genelgesiİçişleri Bakanlığından "Risk Gruplarına Göre Alınacak Tedbirler" genelgesiİllerin risk durumu nasıl belirlendi?İllerin risk durumu nasıl belirlendi?Hız denetimi sonucu çok sayıda araç trafikten men edildiHız denetimi sonucu çok sayıda araç trafikten men edildiGaziantep Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklamasıGaziantep Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklaması
SIRADAKİ HABER