HaberlerGündemAdıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Adıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Üç ayların ilk kandili olan ve 18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan Regaip Kandil'inde online etkinlikle gecenin idrak edilmesini sağlayacak.

Adıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Sosyal medya hesaplarından birçok program düzenleyen belediye, 18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan mübarek üç ayların ilki kandil gecesi olan Regaip Kandili’nde de geceye uygun programlarla takipçilerinin karşısına çıkacak.

Yatsı namazından ilahi konseri düzenleyeceklerini belirten yetkililer "Daha önce Mevlid Kandili’nde yaptığımız ve büyük ilgi gören programın bir benzerini Regaip Kandil'inde de gerçekleştirmek istedik. Vatandaşımızın, kandil coşkusunu en iyi şekilde yaşamasını sağlaması amacıyla gerçekleştireceğimiz ilahi dinletisi programı 18 Şubat Perşembe gecesi saat 21.00’da belediyemizin Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarından canlı olarak yayınlanacak." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER