HaberlerGündemAdıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Adıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Üç ayların ilk kandili olan ve 18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan Regaip Kandil'inde online etkinlikle gecenin idrak edilmesini sağlayacak.

Adıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Sosyal medya hesaplarından birçok program düzenleyen belediye, 18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan mübarek üç ayların ilki kandil gecesi olan Regaip Kandili’nde de geceye uygun programlarla takipçilerinin karşısına çıkacak.

Yatsı namazından ilahi konseri düzenleyeceklerini belirten yetkililer "Daha önce Mevlid Kandili’nde yaptığımız ve büyük ilgi gören programın bir benzerini Regaip Kandil'inde de gerçekleştirmek istedik. Vatandaşımızın, kandil coşkusunu en iyi şekilde yaşamasını sağlaması amacıyla gerçekleştireceğimiz ilahi dinletisi programı 18 Şubat Perşembe gecesi saat 21.00’da belediyemizin Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarından canlı olarak yayınlanacak." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER