HaberlerGündemAdıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Adıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Üç ayların ilk kandili olan ve 18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan Regaip Kandil'inde online etkinlikle gecenin idrak edilmesini sağlayacak.

Adıyaman Belediyesi Regaip Kandil'inde online etkinlik düzenleyecek

Sosyal medya hesaplarından birçok program düzenleyen belediye, 18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan mübarek üç ayların ilki kandil gecesi olan Regaip Kandili’nde de geceye uygun programlarla takipçilerinin karşısına çıkacak.

Yatsı namazından ilahi konseri düzenleyeceklerini belirten yetkililer "Daha önce Mevlid Kandili’nde yaptığımız ve büyük ilgi gören programın bir benzerini Regaip Kandil'inde de gerçekleştirmek istedik. Vatandaşımızın, kandil coşkusunu en iyi şekilde yaşamasını sağlaması amacıyla gerçekleştireceğimiz ilahi dinletisi programı 18 Şubat Perşembe gecesi saat 21.00’da belediyemizin Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarından canlı olarak yayınlanacak." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Kolordu Komutanı ve 10 asker için Elâzığ`da cenaze töreni düzenleniyorKolordu Komutanı ve 10 asker için Elâzığ`da cenaze töreni düzenleniyorOrtalama ilk evlenme yaşı kadınlarda 25,1, erkeklerde 27,9 olduOrtalama ilk evlenme yaşı kadınlarda 25,1, erkeklerde 27,9 olduVan’da yoğun kar yağışı nedeni ile 165 yerleşim yeri ulaşıma kapandıVan’da yoğun kar yağışı nedeni ile 165 yerleşim yeri ulaşıma kapandıDışişlerinden "Arap Birliğinin Türkiye kararlarına" tepkiDışişlerinden "Arap Birliğinin Türkiye kararlarına" tepkiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildi
SIRADAKİ HABER