HaberlerGündemAdıyaman Belediyesi refüjlere çiçek dikti

Adıyaman Belediyesi refüjlere çiçek dikti

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Karaali Köprüsü üzerindeki refüjde sürdürülen yeşillendirme çalışmaları kapsamında refüjlere çeşitli çiçek dikimi gerçekleştirdi.

Adıyaman Belediyesi refüjlere çiçek dikti

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, çiçek ve taflan bitkisi dikimini yerinde inceleyerek personele emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Hedeflerinin daha yeşil, güzel ve yaşanabilir bir Adıyaman olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Kılınç, "Bunun için gece gündüz demeden çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

Bölge sakinleri ve sürücüler de yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kılınç’a teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER