HaberlerGündemAdıyaman Belediyesi’nden "Dolandırıcılık" Uyarısı

Adıyaman Belediyesi’nden "Dolandırıcılık" Uyarısı

​Belediye tarafından, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve belediye yöneticilerinin adını kullanarak para talebinde bulunanlara karşı vatandaşları uyardı.

Adıyaman Belediyesi’nden "Dolandırıcılık" Uyarısı

Adıyaman Belediyesi’nde yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Belediye Başkan Yardımcıları Şerif Ayaz, Ramazan Oruç ve Mithat Töken ile birim müdürlerinin adını kullanarak bağış, yardım ve hizmet adı altında para talebinde bulunanlara karşı vatandaşları uyardı.

Adıyaman Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Başkan Yardımcılarımız Dr. Şerif Ayaz, Ramazan Oruç ve Mithat Töken ile birim müdürlerimizin adını kullanarak bağış, yardım ve hizmet adı altında para talep edenlere itibar etmeyiniz. Lütfen bu kişileri emniyet güçlerine bildiriniz.”

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER