HaberlerGündemAdıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

Adıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

​Daha yeşil bir Adıyaman için şehrin her noktasında ağaç dikme işlemlerine devam eden Adıyaman Belediyesi Kent Parkta ağaçlandırma çalışmalarına başladı.

Adıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehir genelinde sürdürülen daha yeşil bir Adıyaman çalışmaları özellikle yaz günlerinde dinlenme alanı olarak kullanılan parklarda da devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak, Kent Park’ta gerçekleştirdiği ağaçlandırma ve bakım çalışmaları kapsamında parka 4 ile 5 yaşlarında gelişmiş ağaçlar dikmeye başladı.

Ağaçlandırma çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililer "Daha yeşil bir Adıyaman için şehrin birçok noktasında gerçekleştirdiğimiz ağaçlandırma çalışmalarını Kent Parkta da sürdürüyoruz. Parktaki ağaç dikme çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayacağız inşallah." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman Belediyesi şehrin farklı noktalarında kavşak çalışmaları başlattıAdıyaman Belediyesi şehrin farklı noktalarında kavşak çalışmaları başlattıTürkiye'nin bugünkü Covid-19 tablosu: 66 vefat 8 bin 424 yeni vakaTürkiye'nin bugünkü Covid-19 tablosu: 66 vefat 8 bin 424 yeni vakaİngiltere'de İkinci Dünya Savaşında kalma bomba imha edildiİngiltere'de İkinci Dünya Savaşında kalma bomba imha edildiBatman İl Müftüsü Erhan'dan camii inşaatlarında incelemeBatman İl Müftüsü Erhan'dan camii inşaatlarında incelemeCHP'li Sancar partisinden istifa ettiCHP'li Sancar partisinden istifa etti
SIRADAKİ HABER