HaberlerGündemAdıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

Adıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

​Daha yeşil bir Adıyaman için şehrin her noktasında ağaç dikme işlemlerine devam eden Adıyaman Belediyesi Kent Parkta ağaçlandırma çalışmalarına başladı.

Adıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehir genelinde sürdürülen daha yeşil bir Adıyaman çalışmaları özellikle yaz günlerinde dinlenme alanı olarak kullanılan parklarda da devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak, Kent Park’ta gerçekleştirdiği ağaçlandırma ve bakım çalışmaları kapsamında parka 4 ile 5 yaşlarında gelişmiş ağaçlar dikmeye başladı.

Ağaçlandırma çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililer "Daha yeşil bir Adıyaman için şehrin birçok noktasında gerçekleştirdiğimiz ağaçlandırma çalışmalarını Kent Parkta da sürdürüyoruz. Parktaki ağaç dikme çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayacağız inşallah." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER