HaberlerGündemAdıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

Adıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

​Daha yeşil bir Adıyaman için şehrin her noktasında ağaç dikme işlemlerine devam eden Adıyaman Belediyesi Kent Parkta ağaçlandırma çalışmalarına başladı.

Adıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehir genelinde sürdürülen daha yeşil bir Adıyaman çalışmaları özellikle yaz günlerinde dinlenme alanı olarak kullanılan parklarda da devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak, Kent Park’ta gerçekleştirdiği ağaçlandırma ve bakım çalışmaları kapsamında parka 4 ile 5 yaşlarında gelişmiş ağaçlar dikmeye başladı.

Ağaçlandırma çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililer "Daha yeşil bir Adıyaman için şehrin birçok noktasında gerçekleştirdiğimiz ağaçlandırma çalışmalarını Kent Parkta da sürdürüyoruz. Parktaki ağaç dikme çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayacağız inşallah." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER