HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Şehir İçi Minibüs Kooperatifi Başkanlarını dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı Şehir İçi Minibüs Kooperatifi Başkanlarını dinledi

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ilde faaliyet gösteren şehir içi minibüs kooperatifi başkanlarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Adıyaman Belediye Başkanı Şehir İçi Minibüs Kooperatifi Başkanlarını dinledi

Kentteki trafik konusuyla ilgili istişarelerde bulunmak amacıyla şehir içi minibüs kooperatifi başkanlarıyla bir araya gelen Kılınç, amaçlarının Adıyaman’ın sorunlarını el birliğiyle çözmek olduğunu söyledi.

Kılınç, görüşme sonrasında yaptığı değerlendirmede "İlimizde faaliyet gösteren minibüs kooperatifi başkanlarıyla şehir içi trafiğin durumu ve iyileştirme çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk. Şehrimizin sorununu tamamen ortadan kaldırmak için bütün paydaşlarla görüş alışverişi içerisinde olmaya devam edeceğiz. İnşallah bu şekilde halkımıza daha kaliteli hizmetler sunabiliriz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştü​Kadın, annelik vasfı ile toplumu oluşturan en önemli unsurdur​Kadın, annelik vasfı ile toplumu oluşturan en önemli unsurdurGezici aşı ekipleri kırsal mahallelerde Covid-19 aşısı yapıyorGezici aşı ekipleri kırsal mahallelerde Covid-19 aşısı yapıyorMSB Bitlis'te düşen helikopterin nedenini açıkladıMSB Bitlis'te düşen helikopterin nedenini açıkladıKudüs, Müslümanlar açısından akidevi bir meseledirKudüs, Müslümanlar açısından akidevi bir meseledir
SIRADAKİ HABER