HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Şehir İçi Minibüs Kooperatifi Başkanlarını dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı Şehir İçi Minibüs Kooperatifi Başkanlarını dinledi

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ilde faaliyet gösteren şehir içi minibüs kooperatifi başkanlarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Adıyaman Belediye Başkanı Şehir İçi Minibüs Kooperatifi Başkanlarını dinledi

Kentteki trafik konusuyla ilgili istişarelerde bulunmak amacıyla şehir içi minibüs kooperatifi başkanlarıyla bir araya gelen Kılınç, amaçlarının Adıyaman’ın sorunlarını el birliğiyle çözmek olduğunu söyledi.

Kılınç, görüşme sonrasında yaptığı değerlendirmede "İlimizde faaliyet gösteren minibüs kooperatifi başkanlarıyla şehir içi trafiğin durumu ve iyileştirme çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk. Şehrimizin sorununu tamamen ortadan kaldırmak için bütün paydaşlarla görüş alışverişi içerisinde olmaya devam edeceğiz. İnşallah bu şekilde halkımıza daha kaliteli hizmetler sunabiliriz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER