HaberlerGündemAdıyaman belediye Başkanı sağlık personeli ve eczacılara ziyaret

Adıyaman belediye Başkanı sağlık personeli ve eczacılara ziyaret

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, salgın süresi boyunca ön saflarda yer alan sağlık personelleri ile eczacıları ziyaret etti.

Adıyaman belediye Başkanı sağlık personeli ve eczacılara ziyaret

Her hafta farklı meslek gruplarına ziyaret gerçekleştiren Kılınç, bu kez salgın süresi boyunca ön saflarda yer alan sağlık çalışanları ile eczacıları ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarını ziyaret eden Başkan Kılınç’ın Adıyaman'da faaliyet sürdüren özel hastaneleri ziyaret etti oldu. Hastanede çalışan sağlık çalışanlarıyla tek tek sohbet eden Kılınç, hastalara da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Hastane çıkışı, hastane civarındaki eczacıları da ziyaret eden Başkan Kılınç, eczacılara ve eczane çalışanlarına kolaylıklar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren sağlık çalışanları ve eczacılar, bu ziyaretin kendileri için moral olduğunu dile getirerek, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a ilgisinden dolayı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER