HaberlerGündemAdıyaman belediye Başkanı sağlık personeli ve eczacılara ziyaret

Adıyaman belediye Başkanı sağlık personeli ve eczacılara ziyaret

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, salgın süresi boyunca ön saflarda yer alan sağlık personelleri ile eczacıları ziyaret etti.

Adıyaman belediye Başkanı sağlık personeli ve eczacılara ziyaret

Her hafta farklı meslek gruplarına ziyaret gerçekleştiren Kılınç, bu kez salgın süresi boyunca ön saflarda yer alan sağlık çalışanları ile eczacıları ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarını ziyaret eden Başkan Kılınç’ın Adıyaman'da faaliyet sürdüren özel hastaneleri ziyaret etti oldu. Hastanede çalışan sağlık çalışanlarıyla tek tek sohbet eden Kılınç, hastalara da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Hastane çıkışı, hastane civarındaki eczacıları da ziyaret eden Başkan Kılınç, eczacılara ve eczane çalışanlarına kolaylıklar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren sağlık çalışanları ve eczacılar, bu ziyaretin kendileri için moral olduğunu dile getirerek, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a ilgisinden dolayı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER