HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Regaib Kandil'nin hayırlara vesile olmasını diledi

Adıyaman Belediye Başkanı Regaib Kandil'nin hayırlara vesile olmasını diledi

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Adıyaman Belediye Başkanı Regaib Kandil'nin hayırlara vesile olmasını diledi

18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kılınç, tüm Adıyamanlı vatandaşların ve İslam âleminin kandilini kutladı.

Başkan Kılınç mesajında şunları dile getirdi "Millet olarak büyük önem verdiğimiz mübarek gecelerden birisine daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek üç ayların giriş kapısı, on bir ayın sultanı Ramazan aynının müjdecisi olan Regaib Kandili'ni Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece idrak edeceğiz inşallah. Rabbimden, bu önemli gecede ellerini göğe açarak dua eden tüm kardeşlerimin duasını kabul etmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin idrak edeceğimiz mübarek Regaip Kandili'ni kutluyor, mübarek üç ayların ve Regaib Kandili'nin hayırlara vesile olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Gözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakGözler bugün Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlarda olacakDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor
SIRADAKİ HABER