HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Regaib Kandil'nin hayırlara vesile olmasını diledi

Adıyaman Belediye Başkanı Regaib Kandil'nin hayırlara vesile olmasını diledi

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Adıyaman Belediye Başkanı Regaib Kandil'nin hayırlara vesile olmasını diledi

18 Şubat Perşembe gecesi idrak edilecek olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kılınç, tüm Adıyamanlı vatandaşların ve İslam âleminin kandilini kutladı.

Başkan Kılınç mesajında şunları dile getirdi "Millet olarak büyük önem verdiğimiz mübarek gecelerden birisine daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek üç ayların giriş kapısı, on bir ayın sultanı Ramazan aynının müjdecisi olan Regaib Kandili'ni Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece idrak edeceğiz inşallah. Rabbimden, bu önemli gecede ellerini göğe açarak dua eden tüm kardeşlerimin duasını kabul etmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin idrak edeceğimiz mübarek Regaip Kandili'ni kutluyor, mübarek üç ayların ve Regaib Kandili'nin hayırlara vesile olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER