HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı mahallelinin sorunlarını dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı mahallelinin sorunlarını dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Musalla Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Adıyaman Belediye Başkanı mahallelinin sorunlarını dinledi

Adıyaman’ın en eski mahallelerinden bir tanesi olan Musalla Mahallesi’ni ziyaret eden Kılınç, ziyarette mahalle sakinleriyle hem sohbet etti hem de sorunlarını dinledi.

Vatandaşların kentsel dönüşümle ilgili sorularını yanıtlayan Kılınç, kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlediğini ve tamamlanması ile mahallenin Adıyaman’ın en güzel mahallelerinden birisi haline geleceğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER