HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı mahallelinin sorunlarını dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı mahallelinin sorunlarını dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Musalla Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Adıyaman Belediye Başkanı mahallelinin sorunlarını dinledi

Adıyaman’ın en eski mahallelerinden bir tanesi olan Musalla Mahallesi’ni ziyaret eden Kılınç, ziyarette mahalle sakinleriyle hem sohbet etti hem de sorunlarını dinledi.

Vatandaşların kentsel dönüşümle ilgili sorularını yanıtlayan Kılınç, kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlediğini ve tamamlanması ile mahallenin Adıyaman’ın en güzel mahallelerinden birisi haline geleceğini söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER