HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç dolandırıcılara karşı uyarıda bulundu

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç dolandırıcılara karşı uyarıda bulundu

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, şahsının ve Adıyaman Belediyesi’nin ismini kullanarak dolandırıcılık yapan şahıslara karşı vatandaşların dikkatli olmasını istedi.

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç dolandırıcılara karşı uyarıda bulundu

Kılınç yaptığı yazılı açıklamada, şahsının ve kurumun adının kullanılarak kendilerinden tablet, bilgisayar ve para talebinde bulunan şahıslara karşı uyanık olunmasını ve bu kişilere itibar edilmemesi gerektiğini vurguladı.

Kılınç, yaptığı yazılı açıklamada, "Şahsımın, başkan yardımcılarımızın ve belediye birim müdürlerimizin isimlerini kullanarak yapılmaya çalışılan dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşlarımızın dikkatli olmaları gerekmektedir. Vatandaşlarımızın, bu tür talepte bulunanları en yakın emniyet güçlerine bildirmelerini büyük önem arz etmektedir. Söz konusu ihbarlara ilişkin Adıyaman Belediyesi tarafından gerekli yasal işlemler başlatılacaktır." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden su baskınlarına karşı dikkatli olunması uyarısıMeteorolojiden su baskınlarına karşı dikkatli olunması uyarısıElazığ'da 4 bin 700 konutun hak sahipleri belli olduElazığ'da 4 bin 700 konutun hak sahipleri belli olduEGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinEGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıMalatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacak Malatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacak
SIRADAKİ HABER