HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç dolandırıcılara karşı uyarıda bulundu

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç dolandırıcılara karşı uyarıda bulundu

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, şahsının ve Adıyaman Belediyesi’nin ismini kullanarak dolandırıcılık yapan şahıslara karşı vatandaşların dikkatli olmasını istedi.

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç dolandırıcılara karşı uyarıda bulundu

Kılınç yaptığı yazılı açıklamada, şahsının ve kurumun adının kullanılarak kendilerinden tablet, bilgisayar ve para talebinde bulunan şahıslara karşı uyanık olunmasını ve bu kişilere itibar edilmemesi gerektiğini vurguladı.

Kılınç, yaptığı yazılı açıklamada, "Şahsımın, başkan yardımcılarımızın ve belediye birim müdürlerimizin isimlerini kullanarak yapılmaya çalışılan dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşlarımızın dikkatli olmaları gerekmektedir. Vatandaşlarımızın, bu tür talepte bulunanları en yakın emniyet güçlerine bildirmelerini büyük önem arz etmektedir. Söz konusu ihbarlara ilişkin Adıyaman Belediyesi tarafından gerekli yasal işlemler başlatılacaktır." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER