HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde CoronaVac aşısını vurdu.

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

Sağlıkçı kimliğinden dolayı, Covid-19'un dünyayı etkisi altına almaya başladığı ilk günden bu yana vatandaşlara çeşitli uyarılarda bulunup, kurallara uymalarını isteyen Kılınç, Coronavirus aşısı yaptırdı.

Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde CoronaVac aşısı olan Kılınç, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın devam ettiği aşılama kampanyasına destek vermek için Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aşımızı yaptırdık. Tüm hemşerilerime de takvime uygun bir şekilde aşılarını yaptırmalarını öneriyorum. Allah devletimize zeval vermesin." dedi.

İLGİLİ HABERLER

EGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinEGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıMalatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacak Malatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacakHava sıcaklığı 8 derece düşecekHava sıcaklığı 8 derece düşecekBakan Yardımcısı Demircan: "Bitlis'e daha fazla sahip çıkmamız lazım"Bakan Yardımcısı Demircan: "Bitlis'e daha fazla sahip çıkmamız lazım"
SIRADAKİ HABER