HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde CoronaVac aşısını vurdu.

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

Sağlıkçı kimliğinden dolayı, Covid-19'un dünyayı etkisi altına almaya başladığı ilk günden bu yana vatandaşlara çeşitli uyarılarda bulunup, kurallara uymalarını isteyen Kılınç, Coronavirus aşısı yaptırdı.

Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde CoronaVac aşısı olan Kılınç, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın devam ettiği aşılama kampanyasına destek vermek için Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aşımızı yaptırdık. Tüm hemşerilerime de takvime uygun bir şekilde aşılarını yaptırmalarını öneriyorum. Allah devletimize zeval vermesin." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandı​Afgan göçmenler kaçakçıların kıskacında​Afgan göçmenler kaçakçıların kıskacındaİzmir açıklarında 55 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir açıklarında 55 düzensiz göçmen kurtarıldı
SIRADAKİ HABER