HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde CoronaVac aşısını vurdu.

Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç, Covid-19 aşısı oldu

Sağlıkçı kimliğinden dolayı, Covid-19'un dünyayı etkisi altına almaya başladığı ilk günden bu yana vatandaşlara çeşitli uyarılarda bulunup, kurallara uymalarını isteyen Kılınç, Coronavirus aşısı yaptırdı.

Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde CoronaVac aşısı olan Kılınç, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın devam ettiği aşılama kampanyasına destek vermek için Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aşımızı yaptırdık. Tüm hemşerilerime de takvime uygun bir şekilde aşılarını yaptırmalarını öneriyorum. Allah devletimize zeval vermesin." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER