HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı hastanede yatan hastaları ziyaret etti

Adıyaman Belediye Başkanı hastanede yatan hastaları ziyaret etti

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan hastalara ve sağlık çalışanlarına moral ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Belediye Başkanı hastanede yatan hastaları ziyaret etti

Salgın nedeniyle sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon desteği vermek için hem hastaları hem de sağlık çalışanlarını ziyaret eden Kılınç sağlık çalışanlarına başarılar hastalara ise acil şifalar diledi.

Hasta ziyaretinde odaları tek tek gezerek hastalara geçmiş olsun dileğini ileten Kılınç, hasta yakınlarında da hastaların durumu hakkında bilgiler aldı.

Ziyareti kapsamında sağlık personeliyle de bir araya gelen Kılınç, özellikle salgın döneminde gösterdikleri çalışmalar ve fedakarlıklarından dolayı sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanları, Kılınç’a anlamlı ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER