HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı haber ajanslarını ziyaret etti

Adıyaman Belediye Başkanı haber ajanslarını ziyaret etti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman'da faaliyet gösteren yerel ve ulusal haber ajansı temsilcilerini ziyaret etti.

Adıyaman Belediye Başkanı haber ajanslarını ziyaret etti

Kılınç, Belediye tarafından tamamlanan, yürütülen ve proje aşamasında olan çalışmaların konuşulduğu ziyaretlerde Adıyaman’ın hak ettiği hizmetlere kavuşabilmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini dile getirdi.

Seçimden öncesi verdiği projelerin hakkında konuşan Kılınç "Allah’ın izni, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri, halkımızın da teveccühü ile bize verilen bu kutsal görevi hakkıyla yerine getirmek boynumuzun borcudur. Bunun için her kesimden fikirler alıp, aldığımız önerilerle hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. Halkımızın en çok istediği ya da ihtiyaç duyduğu hizmetleri bir bir hayata geçirerek onların gönüllerine dokunmayı amaçlıyoruz. İnşallah görevimizin sonunda bu yolda muvaffak olmuş oluruz. Tüm gayretimiz bunun için." dedi.

Seçim öncesi söz verdiği battı-çıktı projesi ile katı atık depolama tesisi projelerinin çok kısa süre içerisinde tamamlandığını belirten Kılınç, şimdi sırada eski hükümet binasının yerine yapılacak olan Adıyaman Meydanı ile belediye hizmet binasının ve yeni çevre yollarının yapımını değerlendirrek "Yeni projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. Büyük projelerimiz var. İnşallah en kısa sürede bunlara da başlayıp, tamamlayacağız." dedi.

Başkan Kılınç ziyaretler sonunda, desteklerinden ötürü yerel ve ulusal ajans temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER