HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı: Gayemiz hizmette adalet, dürüstlük ve kaliteden ödün vermemekti

Adıyaman Belediye Başkanı: Gayemiz hizmette adalet, dürüstlük ve kaliteden ödün vermemekti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Zabıta personelini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Adıyaman Belediye Başkanı: Gayemiz hizmette adalet, dürüstlük ve kaliteden ödün vermemekti

Belediye olarak gayelerinin halka sundukları hizmette adalet, dürüstlük ve kaliteden ödün vermemek olduğunu dile getirdi.

Zabıta Müdürlüğünde görevli Zabıta personelini ziyaret eden Kılınç, şehir içerisinde düzeni sağlamakla görevli olan müdürlük yetkililerini ve personeli çalışmalarından ötürü tebrik etti.

Zabıta Müdürü Orhan Şahin’den çalışmalar hakkında bilgi alan Kılınç "Barış ve hoşgörünün kenti olarak bilinen Adıyaman’ımızda düzeni sağlamakla görevli birimlerden bir tanesi olan Zabıta Müdürlüğümüzde görevli yetkililerimizi ve personelimizi ziyaret ettik. Temiz, düzenli ve yaşanabilir bir Adıyaman için üzerine düşen görevi yerine getirmek maksadıyla günün 24 saati yılın 365 günü tüm gayretiyle çalışan bu arkadaşlarımızı tebrik ettik. Adıyaman Belediyesi olarak tek gayemiz, halkımıza sunduğumuz hizmette adalet, dürüstlük ve kaliteden ödün vermemektir. Bu vesileyle bize bu anlamda çok yardımcı olan mesai arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Siirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daResulayn'da bombalı saldırı: 3 ölüResulayn'da bombalı saldırı: 3 ölü
SIRADAKİ HABER