HaberlerGündemAdıyaman Belediye Başkanı DSİ Şube Müdürü Ertürk ve Milletvekili Kavakçı'yı kabul etti

Adıyaman Belediye Başkanı DSİ Şube Müdürü Ertürk ve Milletvekili Kavakçı'yı kabul etti

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç bilgi alışverişinde bulanmak ve yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunmak için DSİ Şube Müdürü Ertürk ve Milletvekili Kavakçı'yı kabul etti

Adıyaman Belediye Başkanı DSİ Şube Müdürü Ertürk ve Milletvekili Kavakçı'yı kabul etti

Devlet Su İşleri (DSİ) Adıyaman Şube Müdürü Mehmet Emin Ertürk, DSİ tarafından Adıyaman’da sürdürülen ve proje aşamasında olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile bir araya geldi.

AK Parti Adıyaman Kadın Kolları 6. Olağan İl Kongresine katılmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakcı Kan, beraberindeki heyetle birlikte Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Kılınç ile bir süre sohbet eden heyet, daha sonra Başkan Kılınç’tan belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aldı.

İLGİLİ HABERLER

Abdestiyle ilgili şüpheye düşen kişinin durumuAbdestiyle ilgili şüpheye düşen kişinin durumuMSB'den Gökçeada ilçesi açıklarında batan tekneye ilişkin açıklamaMSB'den Gökçeada ilçesi açıklarında batan tekneye ilişkin açıklamaMuğla açıklarında 12 düzensiz göçmen kurtarıldıMuğla açıklarında 12 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir'de FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 36 tutuklamaİzmir'de FETÖ'nün TSK yapılanmasına operasyon: 36 tutuklamaProf. Dr. Erdem: 28 Şubat süreci denilince akıllara ikna odaları gelirProf. Dr. Erdem: 28 Şubat süreci denilince akıllara ikna odaları gelir
SIRADAKİ HABER