HaberlerGündem​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Sağlıklı

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Sağlıklı

Adıyaman Belediye Başkanı spor kompleksindeki bakım çalışmalarını inceledi

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Sağlıklı

Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksindeki bakım ve yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sporun ve sporcunun yanında olduklarını ve her daim olmaya devam edeceklerini söyledi.

Futbol sahası, kapalı spor salonu ve spor kompleksi bahçesinde devam eden çalışmalarla ilgili sorumlu personellerden bilgiler de alan Kılınç "Her yıl binlerce hemşerimize spor yapma imkânı sunan spor tesislerimizden daha iyi yararlanılabilmesi için başlattığımız bakım ve yenileme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah normalleşme sonrası hızlı bir şekilde tesisimizi halkımızın hizmetine açarak, spor yapmalarına yeniden imkân sağlayacağız." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER