HaberlerGündem​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Sağlıklı

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Sağlıklı

Adıyaman Belediye Başkanı spor kompleksindeki bakım çalışmalarını inceledi

​Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Sağlıklı

Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksindeki bakım ve yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sporun ve sporcunun yanında olduklarını ve her daim olmaya devam edeceklerini söyledi.

Futbol sahası, kapalı spor salonu ve spor kompleksi bahçesinde devam eden çalışmalarla ilgili sorumlu personellerden bilgiler de alan Kılınç "Her yıl binlerce hemşerimize spor yapma imkânı sunan spor tesislerimizden daha iyi yararlanılabilmesi için başlattığımız bakım ve yenileme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah normalleşme sonrası hızlı bir şekilde tesisimizi halkımızın hizmetine açarak, spor yapmalarına yeniden imkân sağlayacağız." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER