HaberlerGündemAdana'da uyuşturucu operasyonu: 25 tutuklama

Adana'da uyuşturucu operasyonu: 25 tutuklama

Adana'da geçen hafta düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında gözaltına alınan 192 şüpheliden 25'i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Adana'da uyuşturucu operasyonu: 25 tutuklama

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin, 22-28 Mart tarihleri arasında uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarda gözaltına alınan 192 şüpheliden 25'i tutuklanırken 167'si serbest bırakıldı.

Operasyonlarda gözaltına alınanların adreslerinde yapılan aramalarda çok miktarda uyuşturucunun ele geçirildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER