HaberlerGündemAdana'da tarihi eser operasyonunda 2 şüpheli gözaltına alındı

Adana'da tarihi eser operasyonunda 2 şüpheli gözaltına alındı

Ceyhan'da düzenlenen operasyonda, tarihi eser niteliği taşıdığı değerlendirilen 11 sikke ele geçirildi, 2 şüpheli yakalandı.

Adana'da tarihi eser operasyonunda 2 şüpheli gözaltına alındı

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ellerindeki tarihi eserleri satmak için müşteri aradıklarını belirledikleri 2 şüphelinin bulunduğu otomobili Mustafabeyli Mahallesi'nde durdurdu.

Araçta yapılan aramada, tarihi eser niteliği taşıdığı değerlendirilen 11 sikke bulundu, M. A. ve E. Y. gözaltına alındı.

Şüphelilerin jandarmadaki işlemleri sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER