HaberlerGündemAdana'da kaldırımları işgal eden esnaf uyarıldı

Adana'da kaldırımları işgal eden esnaf uyarıldı

Kentin işlek caddelerinde esnafın kaldırımlara eşyalarını bırakmaları nedeniyle yayaların yürümede zorluk yaşaması üzerine esnaf uyarıldı.

Adana'da kaldırımları işgal eden esnaf uyarıldı

Merkez Seyhan ilçesi Pazarlar Caddesi'nde denetimlerde bulunan yetkililer, kaldırımları eşyalarla daraltanları uyarırken, maske ve sosyal mesafe hususlarında da halka hatırlatmalarda bulundu.

Adana Valiliği tarafından alınan kararı uygulayan yetkililer, kaldırımlara eşyalarını bırakan esnafı uyarırken, polis ve zabıtanın da yetkililere eşlik ettiği görüldü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER