HaberlerGündemAdana’da kaçakçılık operasyonları

Adana’da kaçakçılık operasyonları

Adana'da düzenlenen operasyonlarda gümrük kaçağı sigara ve kartuşları ile akaryakıt ele geçirildi.

Adana’da kaçakçılık operasyonları

Adana İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, kaçakçılık suçlarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, İncirlik Park alanı uygulama noktasında durdurulan yolcu otobüsünde ve Yüreğir ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bir depoda arama yaptı.

Aramada, otobüsün merdiven boşluğuna sonradan yapılan zula tabir edilen gizli bölmesinde ve depoda, 2 bin 230 paket gümrük kaçağı elektronik sigara kartuşu, 500 paket gümrük kaçağı sigara, bin 785 adet gümrük kaçağı puro, 137 paket gümrük kaçağı pipo tütünü ve bin 750 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi.

Olayın şüphelisi dört şahıs yakalanarak gözaltına alındıktan sonra çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldılar.

Seyhan ilçesi ilçesi Yeşiloba Mahallesi Atikop Toptancılar Sitesinde bulunan bir depoda ve İncirlik Park alanı uygulama noktasında durdurulan bir araçta yapılan aramada ise 4 milyon 140 bin adet makaron ele geçirildi.

Bu operasyonda da iki şahıs yakalandıktan sonra adli kontrol şartıyla mahkemece serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da çeşitli suçlardan 4 kişi tutuklandıMalatya'da çeşitli suçlardan 4 kişi tutuklandıMardin’de bir PKK mensubu daha teslim olduMardin’de bir PKK mensubu daha teslim olduGöktaş: "Artık hep yerlerde sürünmelidir ABD askeri!"Göktaş: "Artık hep yerlerde sürünmelidir ABD askeri!"İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyorİstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyorYetimler Vakfı, 2020 yılı faaliyet raporunu açıkladıYetimler Vakfı, 2020 yılı faaliyet raporunu açıkladı
SIRADAKİ HABER