HaberlerGündemAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildi

Adana'da iki adet AK-47 ele geçirildi

Adana Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, bir adrese yaptığı baskında 2 adet AK-47 Kaleşnikof otomatik piyade tüfeğini ele geçirdi.

Adana'da iki adet AK-47 ele geçirildi

Organizeli suçlarla mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda alınan istihbarat doğrultusunda harekete geçen Kaçakçılık Suçlarla Mücadele Ekipleri, bir adreste arama yaptı.

İkamette yapılan aramalarda 2 adet AK-47 Kaleşnikof otomatik piyade tüfeğinin yanı sıra 1 adet otomatik tüfek ve şarjörü, 6 adet AK-47 şarjörü, 2 adet tabanca ve 3 adet şarjörü, bir çelik yelek ve silahlara ait çok sayıda merminin ele geçirildiği kaydedildi.

Yapılan baskında gözaltına alınan şüpheli bir şahsın mahkemece tutuklandığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER