HaberlerGündemAdana'da aranan 249 kişi yakalandı: 20 tutuklu

Adana'da aranan 249 kişi yakalandı: 20 tutuklu

​Adana'da son bir hafta içerisinde gerçekleşen operasyonlarda aranan 249 kişi yakalanırken, uyuşturucu ticareti yapan 20 kişi tutuklandı.

Adana'da aranan 249 kişi yakalandı: 20 tutuklu

Kentte yapılan şok uygulamalar neticesinde aranma kaydı bulunan 249 kişi yakalandı.

Yakalanan şahısların üzerlerinde ve evlerinde yapılan aramalarda 33 ruhsatsız tabanca, 14 ruhsatsız tüfek, 9 kuru sıkı tabanca, yüzlerce fişek ve kartuş, bir çalıntı otomobil, 17 çalıntı motosiklet, 4 çalıntı elektrikli bisiklet ele geçirilirken kumar ve bahis oynattığı tespit edilen 10 iş yerine ise adli ve idari işlem yapıldı.

Uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklanan 20 şahsın araç, ikamet ve üzerlerinde yapılan aramalarda ise 6 kilo 540 gram sentetik kannabionoid bonzai, 2 bin 402 adet uyuşturucu hap, 752 gram esrar, 92 gram eroin, 29 gram metamfetamin ve bir ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız tüfek de ele geçirildi.  

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da 28 Şubat'ın yaşattığı zulümler konuşulduMalatya'da 28 Şubat'ın yaşattığı zulümler konuşuldu​Silahlı saldırıda ağır yaralan 3 kişi öldü​Silahlı saldırıda ağır yaralan 3 kişi öldüŞırnak için çığ uyarısıŞırnak için çığ uyarısıPusetten düşen bebek öldüPusetten düşen bebek öldüDiyadin Kaplıcaları soğuk havalarda ilgi odağıDiyadin Kaplıcaları soğuk havalarda ilgi odağı
SIRADAKİ HABER