HaberlerGündemAdalet Bakanı Gül: Tezgah ve kumpaslara geçit vermeyeceğiz

Adalet Bakanı Gül: Tezgah ve kumpaslara geçit vermeyeceğiz

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, 7 Şubat 2012’deki MİT krizine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Adalet Bakanı Gül: Tezgah ve kumpaslara geçit vermeyeceğiz

Bakan Gül, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "7 Şubat 2012’de MİT'e kurulan kumpas, 15 Temmuz’a kadar süren işgal ve pranga girişiminin ilk adımıydı." dedi.

"FETÖ ile işbirlikçileri attıkları her adımda, milletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın feraset ve cesaretiyle karşılaştı." diyen Gül, şunları kaydetti:

"Türkiye, Türkiye'den yönetiliyor ve yönetilecek. Milletimizin iradesine karşı kurulan tezgah ve kumpaslara geçit vermedik, asla geçit vermeyeceğiz.

Ülkemize, milletimize, milli iradeye tuzak kurmaya kalkışan her kim olursa olsun, Türk Yargısı milletimiz adına hesap sormaya devam edecektir."

İLGİLİ HABERLER

Düğün salonu işletmecileri bir saat sınırını yetersiz buluyorDüğün salonu işletmecileri bir saat sınırını yetersiz buluyorAğrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştıAğrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı​Van'da "dinamik denetim süreci" toplantısı düzenlendi​Van'da "dinamik denetim süreci" toplantısı düzenlendiGelir İdaresi Başkanlığı 87 sözleşmeli personel alacakGelir İdaresi Başkanlığı 87 sözleşmeli personel alacakGaziantep’te Hizb-ut Tahrir'e yönelik operasyonda 7 kişi gözaltına alındıGaziantep’te Hizb-ut Tahrir'e yönelik operasyonda 7 kişi gözaltına alındı
SIRADAKİ HABER