HaberlerGündemAdalet Bakanı Gül'den bildiri yayımlayan 103 amirale tepki

Adalet Bakanı Gül'den bildiri yayımlayan 103 amirale tepki

103 emekli amiralin yayımladığı "Montrö bildirisi"ne tepki gösteren Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, artık köhnemiş vesayetçi zihniyetin prangalarından kurtulan bir Türkiye'nin olduğu vurgusunda bulundu.

Adalet Bakanı Gül'den bildiri yayımlayan 103 amirale tepki

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan Gül, "Seçilmişlere parmak sallamaya kalkan darbe heveslileri şunu iyi bilsin, köhnemiş vesayetçi zihniyetin prangalarından kurtulan, bu zihniyetten hesap soran, gücünü milli iradeden alan bir Türkiye var artık. Bu ülkenin bekasını korumak demokrasiye saygıdan, hukuka bağlılıktan geçer." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER