HaberlerGündemAdalet Bakanı Gül'den bildiri yayımlayan 103 amirale tepki

Adalet Bakanı Gül'den bildiri yayımlayan 103 amirale tepki

103 emekli amiralin yayımladığı "Montrö bildirisi"ne tepki gösteren Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, artık köhnemiş vesayetçi zihniyetin prangalarından kurtulan bir Türkiye'nin olduğu vurgusunda bulundu.

Adalet Bakanı Gül'den bildiri yayımlayan 103 amirale tepki

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan Gül, "Seçilmişlere parmak sallamaya kalkan darbe heveslileri şunu iyi bilsin, köhnemiş vesayetçi zihniyetin prangalarından kurtulan, bu zihniyetten hesap soran, gücünü milli iradeden alan bir Türkiye var artık. Bu ülkenin bekasını korumak demokrasiye saygıdan, hukuka bağlılıktan geçer." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER