HaberlerGündemAcıpayam Anadolu Lisesi öğrencilerinden köy okuluna kitap bağışı

Acıpayam Anadolu Lisesi öğrencilerinden köy okuluna kitap bağışı

Denizli'nin Acıpayam ilçesindeki Acıpayam Anadolu Lisesi'nin öğrencileri, Yolçatı Kızılyer Köyü İlköğretim Okulu'na bin 450 adet kitap bağışladı. Öğrenciler, kitapları Okul Müdürü Bülent Özoğuz'a teslim etti. Teslim törenine Kaymakam Uğur Kalkar, Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Duysak, Garnizon Komutanı Yüzbaşı İsmail Güdül, Acıpayam Anadolu Lisesi Müdürü Talat Tokya

Acıpayam Anadolu Lisesi öğrencilerinden köy okuluna kitap bağışı
Denizli'nin Acıpayam ilçesindeki Acıpayam Anadolu Lisesi'nin öğrencileri, Yolçatı Kızılyer Köyü İlköğretim Okulu'na bin 450 adet kitap bağışladı. Öğrenciler, kitapları Okul Müdürü Bülent Özoğuz'a teslim etti. Teslim törenine Kaymakam Uğur Kalkar, Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Duysak, Garnizon Komutanı Yüzbaşı İsmail Güdül, Acıpayam Anadolu Lisesi Müdürü Talat Tokyay, öğretmenler, öğrenciler ve dier vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Müdür Özoğuz, ütüphanelerinde kitap sayısı ve çeşitliliğinin çok az olduğunu belirterek, "Şu an kütüphanemizde 3 bin 200 adet kitap bulunmaktadır. Desteklerini esirgemeyen Kaymakamlığımız, Belediyemiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Acıpayam Anadolu Lisesi öğrencileri ve bize destek veren köy halkımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Kaymakam Kalkar ise eğitimde Acıpayam'ın iyi bir seviyede olduğunu belirterek, "Daha iyi seviyelere çıkması için tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimiz büyük çaba gösteriyor. Bu kapsamda kendilerinin sahip olduğu imkanları buradaki kardeşleriyle paylaşan Anadolu Lisesi öğrencilerini kutluyorum. Kütüphanenin okulumuza, öğrencilerimize ve köyümüze hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

Daha sonra protokol ve öğrenciler tarafından açılan kütüphane gezildi. Öğrenciler, kütüphane konulu şiirler seslendirip halk oyunları oynadı.

İLGİLİ HABERLER

Savunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıSavunma Sanayii Başkanı Demir'den "ASELSAT 3U Küp Uydusu" açıklamasıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıMeteorolojiden 4 bölge için fırtına uyarısıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıİletişim Başkanı Altun'dan Batı'ya PKK mesajıŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulunduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyulduŞanlıurfa'da bir gecede 6 işyeri soyuldu
SIRADAKİ HABER