HaberlerGündemAcil Çağrı Merkezi personeline iletişim ve protokol semineri verildi

Acil Çağrı Merkezi personeline iletişim ve protokol semineri verildi

Adana’da 112 Acil Çağrı Merkezi personelinin verimliliğinin ve performansının artması amacıyla seminer düzenlendi.

Acil Çağrı Merkezi personeline iletişim ve protokol semineri verildi

Adana'da acil durum çağrılarının alındığı yaklaşık 250 personelin görev aldığı son teknolojik cihazlarla hizmet verilen merkezde, personelin verimliliğini ve performansını artırmaya yönelik önemli bir program düzenlendi.

"Etkili İletişim Teknikleri ve Protokol Kuralları" konulu seminerde Davranış Bilimleri Uzmanı Korkut Daban, iletişimin önemine dair konuşma gerçekleştirdi.

Covid-19 salgını nedeniyle maske ve mesafe kurallarına uyularak düzenlenen eğitim sonrası konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan 112 Acil Merkezi Müdürü Halis Tekyiğit, vatandaşın huzur ve selâmetinin sağlanması noktasında tüm imkânları seferber ettiğini dile getirdi.

Tüm acil numara çağrılarının 112 üzerinden alındığını belirten Tekyiğit, vatandaşa verimli şekilde hizmet edebilmek için ellerinden gelen gayreti sergilediklerini belirtirken, “Merkeze gelen her çağrının ciddiyetle ve ivedilikle yanıtlanarak en hızlı şekilde ihbarların ilgili kurumlara aktarıyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER