HaberlerGündemAÇGC'den Vali Varol'a ziyaret

AÇGC'den Vali Varol'a ziyaret

Ağrı Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Genç ve Yönetim Kurulu üyeleri Ağrı Valisi Osman Varol'u makamında ziyaret ettiler.

AÇGC'den Vali Varol'a ziyaret

Hafta sonu yapılan Ağrı Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kurulu'nda yeni seçilen yönetim kurulu ilk ziyaretini Vali Osman Varol'a gerçekleştirdi. 

Ağrı'da yerel ve ulusal basın mensuplarının yer aldığı cemiyetin kurulmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Varol, "Hepimiz el ele vererek çalışacağız. Cemiyet olarak güzel çalışmalar yapacağınızı umuyorum. Bizlerde üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Yeter ki basınımız güçlü ve tarafsız olsun" ifadelerini kullandı.

AÇGC'nin yapısı ve vizyonu hakkında bilgiler veren Ağrı Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Genç, yapacakları projeleri Vali Varol ile paylaştı.

Ziyaret anısına Başkan Genç yazdığı 'Kadrajın Öte Yüzü' adlı kitabını Vali Varol'a hediye etti.

Ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER