HaberlerGündemAB'den Türkiye'ye bugün önemli ziyaret gerçekleşecek

AB'den Türkiye'ye bugün önemli ziyaret gerçekleşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'i kabul edecek.

AB'den Türkiye'ye bugün önemli ziyaret gerçekleşecek

Görüşmede, 18 Mart mutabakatının yenilenmesi, vize serbestisi, Gümrük Birliği Anlaşması'nın güncellenmesi, Doğu Akdeniz, Türkiye ile Yunanistan arasında yeniden başlayan istişari görüşmeler ve Coronavirus ile mücadele gibi konuların ele alınması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile 19 Mart'ta video konferans yoluyla görüşmüştü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER