HaberlerGündemAB'den Türkiye'ye bugün önemli ziyaret gerçekleşecek

AB'den Türkiye'ye bugün önemli ziyaret gerçekleşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'i kabul edecek.

AB'den Türkiye'ye bugün önemli ziyaret gerçekleşecek

Görüşmede, 18 Mart mutabakatının yenilenmesi, vize serbestisi, Gümrük Birliği Anlaşması'nın güncellenmesi, Doğu Akdeniz, Türkiye ile Yunanistan arasında yeniden başlayan istişari görüşmeler ve Coronavirus ile mücadele gibi konuların ele alınması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile 19 Mart'ta video konferans yoluyla görüşmüştü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER